Polska seria trwa

Polacy od początku sezonu prezentują wysoki poziom w swoich klubach. Docenił to ,,renifery z EA”. A o co chodzi? Już tłumaczę.

Polacy od wydania gry otrzymali już 7 kart z drużyny tygodnia, w każdej z wypuszczanych co tydzień drużyn był co najmniej 1 Polak lub zawodnik Ekstraklasy. A to zawodnicy wyróżnieni przez EA:

Miejmy nadzieję, że dalej będą cisnąć na najwyższym poziomie, a my będziemy cieszyć się ich obecnością w drużynach tygodnia.

Event ,,Rulebreakers”

Od piątku 25.10.2020 trwa wydarzenie ,,Rulebreakers”. Są to karty z zamienionymi statystykami np. tempo zamienione ze strzałami. Wydarzenie jest podzielone na 2 tygodnie, oto drużyna z tego tygodnia:

Dodatkowo do zdobycia są karty w wyzwaniach tygodniowych i wyzwaniach budowania składu. Mukiele i oraz Williams

Fifa nie zaskakuje graczy

Jeśli gracie w Fifę (ja gram już od kilu lat) to zapewne wiecie, że nie jest to gra idealna i ma wiele błędów, no dobra nie zaskakujmy się ma mnóstwo błędów, a w tym roku poprawiła swój niechlubny rekord z przed roku. Na stronie metacritic (do której link znajdziecie na dole) osiągnęła średnią notę użytkowników 0,7 na 10 możliwych punktów, więc chyba nie muszę mówić, że to fatalny wynik, więc ja osobiście. Nie polecam w tym roku. Sam odpuszczam i postanawiam nie popełniać po raz kolejny tego samego błędu i wam zalecam to samo. Bo 200 złotych za takie coś to za dużo.

Do zobaczenia cześć

Mateusz Teodorczyk

Hej, jestem Mateusz z klasy 8b. Interesuje się grami, koszykówką, anime. Moją pasją jest czytanie książek, webtoonów, granie w gierki, oglądanie anime i montowanie filmów. Wydaje mi się, że jestem w tym całkiem nie zły. Moją ulubioną gierką jest League of Legends a anime hunterxhunter (2011). Ta postac u góry właśnie z tego anime. Nie mam ulubionego i nie ulubionego przedmiotu. Wszystkie są git.

To wszystko co chciałem wam przekazać.
Do zobaczenia

Bartłomiej Bloch

Jestem uczniem z 8B, nie wiem co tu napisać, więc po prostu, nie lubię biologii. Kiedyś nagrywałem na Youtube, ale to już skończona historia, teraz raczej gram dla zabawy.

Interesuję się piłką nożną ( nie no to co Legia zrobiła z tymi plackami z Azerbejdżanu jest śmieszne po prostu), koszykówką i grami.