To jest już koniec…

No tak, chyba wszyscy wiemy jak gra nasza reprezentacja… no, w sumie to nie gra. Po kolejnych przegranych kibice domagają się zwolnienia ,,wuja” Brzęczka ze względu na grę reprezentacji.

Słabą formę naszej reprezentacji odzwierciedla też najnowsza drużyna tygodnia FIFA 21 zamieszczona w środę 18.11.2020, w której nie było żadnego Polaka ani zawodnika z Ekstraklasy.

Znaleźli się tam m.in. Sadio Mane 91, Lorenzo Insigne 86, Leon Goretzka, również 86 czy też niesamowita karta N’Golo Kante 89.

FIFA 21: TOTW 8 Reveal and Leaks | FifaUltimateTeam.it - UK
(Te 5 ciemno-różowych kart to karty ,,Hero”. Spora część z nich jest za gole w meczach reprezentacyjnych.

Tym samym kończy się fantastyczna seria naszych rodaków, miejmy nadzieję, że w tej odsłonie FIFY jeszcze choć 1 raz będziemy mogli mieć taką serie w drużynie tygodnia.

Na koniec jeszcze ciekawostka, karty 79 Marshall oraz 79 Pandev (który nadal prezentuje dobry poziom majac 37 lat, co na napastnika jest naprawdę wysokim wynikiem) są za strzelenie gola w meczach barażowych o EURO, w których (2 oddzielnych meczach) strzelili oni gole w ostatniej minucie gry.

To by było na tyle, ja żegnam się z wami i idę czekać na zwolnienie Brzęczka i ogłoszenie nowego selekcjonera. Do usłyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *